KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 15175096
nr 1517 5096
Tavla
Gratulationskort. Signerad, daterad 1828, "Gifet af jungfrun Maria Lundholm, Vårfrukörka", Kirigami-teknik, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:43:57
400 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr